ModaTrendÜnlüler

2018 İlkbahar-Yaz Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu

Koton Arzu Sabanci

Arzu Sabancı ve Koton iş birliği 3. Sezon koleksiyonuyla devam ediyor. 2018 İlkbahar-Yaz Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu, 68 parça tasarımdan oluşuyor. En moda ve en trend tasarımları yüksek kalitede sunan koleksiyona bu yıl Arzu Sabancı’nın ilk kez tasarladığı 20 parçalık beachwear kapsülü de ekleniyor.

Zıt renkler fuşyayla buluşuyor

2018 İlkbahar-Yaz Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu, en moda ve en trend tasarımları en iyi kalitede sunuyor. Yeni sezonda beachwear tasarımlarıyla zenginleşen koleksiyon hem şehirde hem de tatilde yaz stilinin öne çıkan parçalarına imza atıyor.

Arzu Sabancı’nın yüksek moda zevkini yansıttığı tasarımlar iki farklı tema üzerinden işleniyor. Gökkuşağı paletini taşıyan, canlı yeşil, mavi ve kırmızı renklerinin hakimiyet kurduğu temada egzotik işlemeler ve payet aplikeler kullanılıyor. Yaz sezonunun simgesi palmiye desenlerinin yer aldığı temada çizgi desenleri de yer buluyor. Işıltılı kumaşların, düşük omuz modellerin dikkat çektiği temanın anahtar parçalarını volanlı etek-bluz takımı ve düşük omuz elbise tasarımı oluşturuyor.

Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu, siyah-beyaz’dan vazgeçemeyenlere ise zıt renklerin fuşyayla buluştuğu tasarımların yer aldığı feminen bir tema sunuyor. Seçkin kumaşlar üzerine ışıltılı kumaşların kullanıldığı tasarımlarda 60’ların modası puantiye desenleriyle yaz sezonuna giriş yapıyor. Koleksiyonda, önden bağlamalı gömlek modelleri, midi etek takımı ve tek omuz volan detaylı tasarımlar ön plana çıkıyor.