ModaTrend

Flo’dan anneler gününe özel hediye seçenekleri

FLO

FLO, Anneler Günü için en ideal hediye seçeneklerini mağazalarında sergiliyor. Günlük yaşamın her anına uygun modeller, ister hafta içi ister hafta sonu tüm kombinleri zarifçe tamamlıyor.

Topukludan vazgeçemeyen anneler

Koleksiyonda yer alan beyaz ve siyah gibi zamansız renklerin yanı sıra metalik etkilerin ve soft renklerin de görüldüğü ayakkabılar, bağcık ve nakış detaylarıyla hareketleniyor.

Loafer’lar, babetler, sneaker’lar, nakışlı ayakkabılar casual ve sportif giyinmeyi seven anneler için idealken; önü ve arkası açık topuklu ayakkabılar her daim topukludan vazgeçemeyen anneler için uygun hediye seçenekleri arasında yerini alıyor.

FLO, sneaker’lara sandalet modeliyle getirdiği yorumla dikkatleri ayaklara çekiyor. Siyah-gri ve beyaz-gold renk alternatifleri bulunan modelin, ön tarafından bakıldığında sneaker, arka tarafından bakıldığında ise sandalet görüntüsüyle farklı bir tarz yaratıyor.

Annelerin vazgeçilmezi çantalar…

FLO’nun bahar renkleri ve sezon trendleriyle harmanladığı çanta koleksiyonu her zevke hitap eden alternatifleri ile tüm annelerin vazgeçilmezi olacak. Mevsimin modası olan soft renkler yılan derisi motifi, lazer kesim ve püsküller ile hareketlenirken, tercihi klasik modellerden yana olan anneler için ise omuz askılı taba, siyah ve kırmızı renk çantalar karşınıza çıkıyor. Ponpon detaylı clutch çantalar ise spor tarzı ve şıklığı bir arada sunuyor.