GurmeYaşam Tarzı

Keyifli Brunch’ların Adresi

Dünya mutfaklarından en iyi örnekleri ve çiftlikten masaya konseptiyle mevsimin en taze ve organik ürünlerini barındıran zengin büfesi ile klasik brunchlara yepyeni bir soluk getiren Shangri-La Bosphorus, Istanbul, ızgara et çeşitleri ve deniz ürünleri alternatifleri ile yepyeni brunch konsepti Surf ‘n’ Turf ile iştah kabartan Cumartesi – Pazar brunchlarına davet ediyor.

Lezzet tutkunlarını uluslararası gurme kültürlerin farklı tatları ile buluşturan IST TOO, dünya mutfaklarından örneklerle bezenen ve taptaze ürünlerle süslenen hafta sonu brunchlarında et ve deniz ürünlerinin farklı çeşitlerinin sunulduğu büfesinde; bonfile, fileto, antrikot, dana göğsü ve çeşitli kabukluklu ve kabuksuz deniz ürünleri, sushi çeşitleri, ıstakoz gibi birbirinden iştah açıcı lezzetler yer alıyor. Klasik brunchlardan vazgeçemeyenleri de unutmayan IST TOO, uluslararası deneyimli şefler tarafından hazırlanan geleneksel kahvaltı lezzetlerinden kebap çeşitlerine, kömür ateşinde pişirilen ekmek ve pide seçeneklerinden Türk ve dünya mutfağının leziz zeytinyağlı alternatiflerinden, tatlılarına kadar brunch deneyimini geniş bir yelpazede sunuyor. Üstelik hand drawn noodle gibi çeşitli temalarda cornerlar da farklı bir hafta sonu brunch deneyimi yaşamak isteyenler için düşünülmüş!

Çocuklar da Unutulmamış

Çocukların el becerilerini geliştiren, ekip ruhu yönünde katkı sağlayan ve hayal dünyalarını renklendirirken, hep beraber eğlenceli zaman geçirerek yeni arkadaşlıklar edinmelerini sağlayan Shangri-La Bosphorus, Istanbul Surf ‘n’ Turf’ Brunch Kids Workshop’ları 4 – 8 yaş arası minikleri ağırlıyor. Her hafta uzman eğitmenlerin yönetiminde hazırlanan Shangri-La Bosphorus, Istanbul Surf ‘n’ Turf’ Brunch Kids Workshop’ları farklı temalara ve oldukça eğlenceli aktivitelere ev sahipliği yapıyor.

Canlı müzik eşliğinde sınırsız içeçek seçeneğini de bulunduran  Surf ‘n’ Turf Cumartesi ve Pazar günleri 12.00-15.00 saatleri arasında sunduğu lezzetli brunchları ile hafta sonu keyfini taçlandırıyor. Surf ‘n’ Turf Brunch’ın fiyatı alkollü içecekler dahil kişi başı KDV dahil 220 TL ve alkolsüz içecekler dahil 195 TL. 0 – 6 yaş arası çocuklara ücretsiz; 7 – 12 yaş arasındakilere ise yüzde 50 indirimli.