GüzellikTrend

Koton yeni Beauty Floral Explosion ürünlerini sunuyor

KOTON BEAUTY

Koton Beauty Floral Explosion ürünler yeni sezonda ürünlerini özel olarak sunuyor. İlkbahar güneşinin sıcacık etkisiyle harmanlanarak canlı ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor.

Koton’un yeni ürün yelpazesinde bulunan allık, pudra, toz aydınlatıcı ve dudak balmı gibi ürünleri koleksiyonunda bulunan ürünleri içerisinde yer alıyor.

Kendi tarzını kendin yarat

Koton Beauty Floral Explosion’ın sunduğu farklı renk ve ürün alternatifleri ile bronzlaştırıcı, allık ve aydınlatıcı gibi ürünler paletini oluşturabiliyor.

Koton’un toz allıkları, doğal bir görünüm elde etmek konusunda iddialı duruyor. Bronzlaştırıcı pudralar ise, arzu edilen yaz bronzluğunu pürüzsüz bir etki ile sağlarken yumuşak yapısı ve ince sedefleri ile cilt üzerinde kolaylıkla dağılabiliyor.

Koton’un toz aydınlatıcı ürünleri, ipeksi yapısı ile mükemmel ışıltı vererek yüz hatlarını daha da belirginleştiriyor ve taze, parlak görünümlü bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Bu ürün ayrıca alına, gözlere, yanaklara uygulanabildiği gibi tüm görünümü tamamlamak ve hafif bir ışık efekti vermek için dekolteye ve omuzlara da uygulanabiliyor.

Birbirinden çekici kokuları ile dudak balmı özel formülü ile dudakları besleyip, nemlendirerek doğal ve pürüzsüz bir görünüm kazandırma özelliğine sahip.