Moda

Loris Karius Kamera Karşısına Geçti

Adidas Originals Loris Karius

Adidas Originals, “Great Alone Better Together” felsefesi üzerine kurduğu ve gelişmiş spor ayakkabı teknolojilerini bir araya getirerek P.O.D SYSTEM’i yarattı. Beşiktaş JK’nın kalecisi Loris Karius ile de özel bir çekim yaptı.

Adidas Originals P.O.D. SYSTEM Kampanyası İçin Loris Karius İle Özel Çekim Gerçekleştirdi

Yeni silüeti, P.O.D. SYSTEM’ın ‘Great Alone Better Together’ felsefesini spor giyim markası, Türkiye’ye özel yaptığı kampanya dahilinde Beşiktaş’ın kalecisi Loris Karius ile çalıştı.

Bir futbol yıldızı olan Loris Karius, P.O.D System’ın felsefesinden yola çıkarak, ‘tek başınıza harika olabileceğinizi, ancak hep birlikte daha iyi olduğunuzu’ zafer sonrası kutlamalarına dair verdiği bir örnekle anlattı. Karius, “Soyunma odasından sonra iyi bir galibiyetin ardından takımla birlikte kutladığımız en iyi anları düşünüyorum. Bütün takımın zaferi paylaşması gerçekten benzersiz bir deneyim. O anda tek başınıza iyi olduğunuzu ama hep birlikte daha iyi olduğunuz hissini, yani takım olma hissini yaşıyorsunuz” sözleriyle dile getirdi.

P.O.D. System birden fazla kaynaktan ilham alıp, onları tek bir tasarımda bir araya getiriyor: ayakkabı tabanında 3 boyutlu yastıklama teknolojisi, topuk desteği ve Eva burun tek bir tasarımda buluşuyor. P.O.D. System sneakerseverlere tasarım aşamasından ürünün oluşumuna kadar farklı kaynakların nasıl bir araya geldiğini ve mükemmel bir birliktelik oluşturduğunu anlatmayı hedefliyor.