GüzellikÜnlülerYaşam Tarzı

Revlon’un marka yüzü Gal Gadot

Revlon’un yeni marka elçisi Gal Gadot, kadınların tutkularını, gücünü, iyimserliğini ve stilini ifade etmesine ilham olmayı amaçlayan “Live Boldy” kampanyasının da yüzü oldu.

Kısa bir süre sonra lansmanı gerçekleşecek “Live Boldy”(Cesur Yaşa) kampanyası, farklı kültür ve yaşam tarzı olan kadınların bir araya gelmelerinden ve bu oluşumdan ortaya çıkan güçlü söylemleri, deneyimleri ve güzelliğin farklı yönlerini vurgulamayı hedefliyor.

Bir oyuncu, eş, anne, eski asker ve aynı zamanda kuvvetli bir kadın hakları savunucusu olan Gal Gadot, Revlon marka yüzü olarak bu kampanyanın kendi için önemini şöyle söylüyor; “Revlon ikonik, çığır açan ve kadınların şampiyonu olan bir marka ve ben de bu ailenin bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Şu anda Revlon’un da kutladığı, kadınların gücünün takdir edilmeye başlandığı kültürel bir değişim yaşanıyor. Ben de bu muhteşem değişimin bir parçası olmaktan ötürü gururluyum.’’

Ocak 2018 itibariyle Revlon ile medyada yer almaya başlayacak olan Gal Gadot’a, önümüzdeki aylarda cesurca yaşamayı güçlü bir şekilde temsil ederek Live Boldly kampanyasına destek verecek dört farklı marka yüzü daha katılacak.