ModaTrend

Ribellion’dan 2018 koleksiyonu ” Yeni Bir Sen”

Ribellion

Ribatek’in markası Ribellion, 2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda sunduğu dört farklı konseptle yeniliğin gücünü gösteriyor. Marka Yeni Bir Sen mottonuyla yeni koleksiyonunu çıkarmaya hazırlanıyor.

Artisanal Boho

Bohem detayları kendi başına aksesuar işlevi gören şehirli tasarımlar, rahatlığı ve şıklığı bir arada tutmayı başarıyor. Püsküller, ponponlar ve desenler, renklerin hareketiyle birleşerek şehirdeki özgürlüğü hissettiriyor.

Chic Aura

Geniş kesimlerle gelen rahatlık, çiçek desenlerinin yarattığı zariflik ve klasik tasarımlara ilave edilen dantel ve işlemelerle romantik bir görünümü kendi tarzında ortaya koymayı seçen kadınlar için oluşturulmuş Chic Aura koleksiyonu, sade bir stil sunuyor.

Color Your Soul

Bantlar, şeritler, çıt çıtlar, baskılar ve alışılmışın dışında kesimleriyle kural tanımayan Color Your Soul koleksiyonu, rahatlığı ve farklılığı bir araya getirerek özgürleştiriyor; içinizdeki yeni siz ile tanışmanızı sağlıyor. Color Your Soul size ruhunuzun yeni renklerini gösteriyor.

Secret Garden

Kumaşların çiçeklerle ve asimetrik kesimlerle birleştiği, keskin çizgilerin renklerle yumuşatıldığı, özgüveni ve hayattan alınan keyfi yansıtan tasarımlardan oluşan koleksiyonun parçaları, kalbinin sesini dinleyen kadınların dolabında mutlaka yerini alması gereken ana parçalardan olmaya aday.