SeyahatTeknoloji

Yaz Aşklarının İlk 5 Tatil Rotası

Havalar ısındı, tatil sezonu çoktan başladı. Peki, tüm yıl hayal ettiğiniz o tatile tek başınıza çıkmak istemiyor musunuz? O halde doğru yerdesiniz. Mobil tanışma uygulaması Happn yaz aşkını bulmak isteyenler için en çapkın rotaları derlemiş.

Antalya

Akdeniz’in masmavi denizi, beyaz kumları ve yakıcı güneşi ile pek çoğumuzun yaz tatili hayallerini süslüyor. Antalya, doğal güzelliklerinin yanında çapkınlığı ile de ön plana çıkıyor. Mobil tanışma uygulamasının verilerine göre geçtiğimiz bayramın en çapkın rotası Antalya. Kim bilir belki önümüzdeki bayram tatilinde hayalinizdeki aşk bir “Crush” ötenizde olabilir.

Bodrum

Bayram tatilinde yaz aşkı konusunda en şanslı ikinci nokta ise Bodrum. Turkuaz denizi, eğlencenin her daim devam ettiği plajları ve her köşe başında begonvil kaplı evleri ile Bodrum, bu yazı unutulmaz kılacak aşklara ev sahipliği yapmayı bekliyor.

Marmaris

Geçtiğimiz tatil kafa dengi insanlarla tanışıp, aşkı arayanların Bodrum’dan sonraki tercihi Marmaris. Üyelerin en fazla beğeni gönderdiği bölgelerden biri olan Marmaris’te el değmemiş doğanın tadını çıkarılabilir. Tabii bir yandan da huyu suyu tam size göre biri ile karşılaşıp, tatilinizi mükemmel bir sonla taçlandırma imkanı da cabası.

Fethiye

Fethiye de listeye 4. sıradan giriyor. Serin suları, muhteşem koyları ve sıcakkanlı insanlarıyla Türk ziyaretçilerin yanı sıra Avrupalı turistlerin de gözdesi. Fethiye dünyanın dört bir yanından gezginler ile tanışmak için ideal nokta olarak karşımıza çıkıyor. Belki de bambaşka bir kültürle tanışacağınız fırsat yanı başınızda bekliyordur.

Çeşme

Listenin 5. sırasında ise Çeşme geliyor. Daracık sokakları, irili ufaklı pek çok romantik mekanı ile Çeşme beğeni gönderebileceğiniz yakınlıkta onlarca yalnız gezgin ile dolu. Belki de hayatınızın aşkına bu yaz sizi bekliyor!