Uncategorized

En özel gününüz benzersiz olsun!

FESTANDFASHION.COM – Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte düğün sezonu da başlıyor. Rüya gibi bir atmosferde ‘evet’ demek, her çiftin hayali.

Hayatlarını birleştirmeye hazırlananlar, anılarını bir ömür boyu saklayacakları bu özel gün için doğru mekanı ararken her ayrıntıyı titizlikle düşünüyor. Wyndham Hotels & Resorts, Türkiye’nin dört bir yanındaki yaklaşık 90 oteliyle İstanbul’un büyülü manzarasını ayaklar altına seren açık hava alanlarından Anadolu’nun en şık balo salonlarına kadar, çiftlere hayallerindeki düğün için ilham verecek çok çeşitli seçenekler sunuyor.

Kalamış’ta bir tatlı huzur

Anadolu yakasının en göz alıcı otellerinden Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, uzman ekibiyle çiftlere bu özel günlerinin en ince ayrıntılarına kadar destek sağlıyor. Otelin 577 metrekare alana sahip Kalamış Balo Salonu yemekler için 410’a kadar konuk, 472 metrekare genişliğindeki Moda Balo Salonu ise 385’e kadar konuk ağırlayabiliyor ve özel etkinlikler için dört küçük bölüme ayrılabiliyor. Otelde, düğün öncesi yemek daveti, daha küçük çaplı etkinlikler, karşılama resepsiyonları, nikah seremonileri ve daha fazlası için on iki adet esnek kullanımlı etkinlik odası da bulunuyor.

Kalbi Ege’de atanlara

İzmir’in deniz kıyısında lüksün zirvesini sunan Wyndham Grand İzmir Özdilek, uzman düğün planlama ekibiyle yemeklerden müzik ve balayı seçeneklerine kadar kutlamaların her ayrıntısını hayata geçirmeye yardımcı oluyor. Otelin toplamda 2 bin 500 metrekareye yayılan 10 adet toplantı ve ziyafet salonunun her biri 10 ile 400 arasında konuk ağırlayabiliyor. Ayrıca, otelin havuz başında bin 200’e kadar konuk ağırlanabiliyor.

Bir başkadır Ankara düğünleri

Başkentin en şık otellerinden Wyndham Ankara’nın uzman düğün planlama ekibi, menülerden oturma düzenine kadar tüm ayrıntıların planlanmasına yardımcı oluyor ve ayrıca, 138 şık ve donanımlı odada konuklara özel grup fiyatları alınmasını sağlıyor. Otelin 189 metrekarelik göz alıcı Birecik Balo Salonu, yenilikçi 360 derece görüntü eşleştirme sistemi ile Osmanlı Sarayı, Fransız Bahçesi ve Yıldızlı Gökyüzü gibi temalar oluşturma imkanı tanıyor. 213 metrekarelik açık hava alanı ise düğün kutlaması, kokteylli resepsiyon ve bir ömür saklanacak fotoğraflar için ideal bir seçenek. Alternatif olarak, Cosy Restaurant’ta yemekli davetler için 250, kokteyller için ise 500 konuk ağırlanabiliyor.

Erciyes Dağı manzarasına karşı

Anadolu’nun kalbinde birinci sınıf hizmet sunan Wyndham Grand Kayseri, düğün planlama ekibiyle çiçeklerden dekora, yemeklere ve müziğe kadar her ayrıntının hayata geçirilmesinde çiftlere yardımcı oluyor. Otelin toplamda 2 bin 184 metrekare alana yayılan, modern teknolojilere sahip ve 850’ye kadar konuğun ağırlanabildiği dokuz adet etkinlik alanı bulunuyor. Oteldeki Kale Room Restaurant, harika bir Erciyes Dağı manzarasına karşı düğün öncesi yemek daveti düzenlemek için de ideal bir mekan.

İstanbul’un kalbinde masalsı bir düğün

Wyndham Grand İstanbul Levent, İstanbul’un kalbinde masalsı bir düğünün hayalini kuran çiftler için doğru seçenek. Uzman ekibiyle çiçekler, fotoğraf ve müzik gibi her detay için öneriler hazırlayan otel, bin 270 ve 800 metrekarelik balo salonlarında bin 200’e kadar misafir ağırlayabiliyor ve unutulmaz davetler için ideal bir atmosfer sunuyor. Misafirler, görkemli avizelerin altında gece boyunca dans edebiliyor ve temiz hava almak için çıkabilecekleri terasta şehrin ışıklarını seyre dalabiliyor. Wyndham Grand İstanbul Levent’in teras havuzu, açık havada bir resepsiyon planlayanlar için gösterişli bir vahaya dönüştürülebiliyor.

Yeşillikler içinde

Hayatlarını İstanbul’un yanı başında, yeşillikler içindeki bir saklı bahçede birleştirmek isteyen çiftler, düğünlerinin tüm detaylarını planlamak için Wyndham Çerkezköy’ün uzman ekibine başvurabilirler. Otelde, yemekli davetler için 400 konuğun ağırlanabildiği üç şık mekan ve bin 400 metrekare alanı kapsayan esnek etkinlik alanı bulunuyor. Davetliler, Wyndham Çerkezköy’ün donanımlı oda ve süitlerinin yanı sıra spa, kapalı ve açık havuz, fitness merkezi gibi imkanlarından da memnun kalacaklar.

Efsanevi Giresun Adası’nın tam karşısında

Karadeniz’in muhteşem manzarasına karşı bir düğün planlayanlar, bölgedeki unutulmaz düğünlerin adresi La Quinta by Wyndham Giresun’u tercih edebilirler. Pek çok efsaneye konu olan Giresun Adası’nın tam karşısında bulunan bu deniz kenarı otelde 513 metrekare etkinlik alanı ve yemekli davetler için 600 konuğun ağırlanabildiği dört toplantı odası yer alıyor. La Quinta by Wyndham Giresun’un alanında uzman etkinlik planlama ekibi, menüden görsel-işitsel düzenlemelere kadar tüm ayrıntılarda destek sağlıyor.

İzmit’te deniz manzarası

TRYP by Wyndham İzmit, büyük avizelerle süslü ve en yeni teknolojiye sahip görsel-işitsel ekipmanla donatılmış sekiz toplantı salonuyla düğünlerin İzmit’teki doğru adresi. Otelin toplamda 1947 metrekareye yayılan etkinlik alanında 1.000’e kadar konuk ağırlanabiliyor. TRYP by Wyndham İzmit’in uzman ekibi, düğünlerin tüm ayrıntıları için çiftlere destek oluyor.

İstanbul’da çağdaş şıklık

Çiftlerin hayalini kurduğu düğünler, Wyndham Grand İstanbul Europe’un 450 kişi kapasiteli ve büyüleyici bir ambiyansa sahip Büyük Balo Salonu’nda gerçek oluyor. Otelin düğün planlama uzmanları, menülerin özelleştirilmesinden çiçekçi ve fotoğrafçı önerileri sunmaya kadar bu özel günün en ince ayrıntısına dek planlanmasında destek sağlıyor. Otelin, Büyük Balo Salonu da dahil olmak üzere düğün etkinlikleri için düzenlenebilecek toplamda 1772 metrekare alana sahip 14 toplantı salonu bulunuyor.