ModaTrend

Plaj modasına yeni bir bakış: Minca Swimwear

FESTANDFASHION.COM – Minca Swimwear, tasarımcı Mine Çakmak ile yirmi yıllık tasarım tecrübesini 2022 Plaj Koleksiyonu’na taşıdı.

Lüks tasarım markası Minca Swimwear koleksiyonda yer alan mayo ve bikinileri ile dikkat çekiyor.

Kendisine ait atölyesinde, tasarım ve yüksek işçiliğin sonucu olarak ortaya çıkan, yenilikçi, modern, stil sahibi mayo ve bikinilerin yer aldığı, toplam 50 parçadan oluşan Minca Swimwear 2022 Plaj Koleksiyonu, siyah, beyaz, geometrik, marine tasarımlardan, bohem ve etnik tasarımlara ve neon tonlarına kadar zengin alternetifler sunuyor. Zamansız formların yer aldığı Minca Swimwear Plaj Koleksiyonu yalın detaylarla en kaliteli aksesuarlar kullanılarak özenle hazırlanmış.

Minca Swimwear Kimonolar

Minca Swimwear 2022 Plaj koleksiyonunda, neon tonlarının birbiriyle uyumu, püsküller, zarif drapheler, renkli astarlar ve hepsiyle uyumlu canlı renklerde kimonolar görüyoruz. Plaj modasının tamamlayıcısı kimonoların koleksiyonla uyumu, her detay düşünülerek tasarlandı.

Minca Swimwear koleksiyonunda yer alan kimonoları deniz kenarında kullanabileceğiniz gibi akşam parti ortamına uygun görünümler de yaratabilirsiniz. Minca Swimwear mayo-bikinilerde farkedilen titizliği kimonolarda da görebilirsiniz. Minca kimonoların tasarımı konforlu kullanımı için ister önden açık isterseniz önü kapalı kullanabileceğiniz şekilde küçük sedef düğmelerle tamamlandı. Minca kimonolar önden bağlanarak bluz olarak da kullanılabiliyor.

Minca Swimwear 2022 Plaj Koleksiyonu çekimleri Büyükada’da gerçekleşti. Can Büyükkalkan’ın çektiği fotoğraflarda Kate Svetla objektif karşısındaydı. Stylingi Ceylan Atınç üstlendi.

Minca Swimwear 2022 Plaj Koleksiyonuna Nişantaşı Showroom’unun yanı sıra Gizia Gate Nişantaşı, Gizia Gate Yalıkavak ve Gizia Gate The Land of Legends Antalya mağazalarından; Brandroom Emaar AVM, Brandroom Kanyon AVM ve Brandroom Akasya AVM mağazalarından ve web sitesi www.minca.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.