Sağlık

Sağlıkta bankosuz hastane dönemi başlıyor

FESTANDFASHION.COM – Liv Hospital, check-in özelliği ile hastaların süreçleri daha hızlı, kolay ve etkili bir şekilde yönetmelerini sağlayacak Bankosuz Hastanecilik uygulamasını devreye aldı.

Hastaneden içeriye girdiğiniz anda direkt doktorunuzun yanına gitmeniz için sizlere Bankosuz Hastanecilik hizmeti sunan Liv Hospital’ın mobile check-in özelliğinden faydalanabilmek için Liv Hospital Mobil App’ini indirmeniz gerekiyor.

Yeni sistem ile randevu alma ve ödeme yapma gibi mobil check-in işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Üstelik profilinize girdiğinizde fatura ödemelerinizden tetkik sonuçlarınıza kadar birçok sürece de ulaşabiliyorsunuz.

Nasıl uygulanıyor?

Liv Hospital Mobil App’e giriş yapıp, kaydınızı oluşturduktan sonra muayene olmak istediğiniz bölümü ve doktoru seçebileceğiniz ekrandan; doktorunuzun uygun gün ve saatlerini görerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sizleri adım adım, kolay ve hızlı bir şekilde ödeme işlemine kadar götürecek olan uygulama ile ister kartınızı kaydederek, isterseniz de kaydetmeden ödemenizi güvenli bir şekilde yaparak, işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tamamlanan randevunuzu takviminize işlediğinizde yaklaşan doktor muayenenizi Liv Hospital’ın mobil uygulaması üzerinden görebiliyorsunuz.